21 marca 2019

Kolejne szachowe sukcesy

W dniu 20.03.2019 r.drużyna uczniów naszej szkoły pod opieką mgr Barbary Wawrzak (prowadzącej zajęcia szachowe) w składzie: dziewczęta -Martyna Stoszek i Aleksandra Borkowska z kl. VI, Zuzanna Lewkowicz z kl. VII oraz Dominik Pabich z kl. V, a także Eryk Zalewski z kl. VII, Mateusz Świącik, Adam Rychter z kl. VIII wzięli udział w V Powiatowym Turnieju Szachowym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Skrzydlowie. Zajęliśmy III m-ce drużynowe (dziewczęta +chłopcy) oraz dwa I –sze miejsca w klasyfikacji indywidualnej oraz jedno II miejsce i dwa III-cie miejsca. Natomiast w klasyfikacji indywidualnej: w kategorii dziewcząt kl. IV- VI: I m-ce Aleksandra Borkowska kl. VI II m-ce Martyna Stoszek kl. VI kategorii chłopców kl. IV- VI: III m-ce Dominik Pabich kl. V w kategorii dziewcząt kl. VII - VIII i III gimnazjalna- I m-ce zajęła Zuzanna Lewkowicz z kl. VII w kategorii chłopców kl. VII - VIII i III gimnazjalna - III m-ce Mateusz Świącik z kl. VIII, IV m-ce Eryk Zalewski z kl. VII oraz V m-ce Adam Rychter z kl. VIII. Drużyna z naszej szkoły oraz zdobywcy I –go i III m-ca w klasyfikacji indywidualnej zostali nagrodzeni medalami i dyplomami, a szkoła pucharem i książką o powiecie częstochowskim. Życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów w tej dyscyplinie.