Szanowni Państwo!

Rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Pułaskiego w ZSP nr 2 w Rędzinach! Dyrekcja ZSP nr 2 w Rędzinach informuje, iż w wyniku rekrutacji dzieci do szkoły na rok szkolny 2020/2021 zakwalifikowano wszystkie dzieci, których rodzice złożyli karty zgłoszenia. Do wszystkich rodziców będziemy dzwonić, aby osobiście poinformować o wynikach rekrutacji. Prosimy teraz, aby pobrali Państwo z naszej strony internetowej Potwierdzenie woli zapisu dziecka do szkoły podstawowej(zał 7), wypełnili dokument, podpisali odręcznie (mama oraz tata) i odesłali w formie załącznika na adres mailowy szkoły: zsp2@redziny.pl do 17 kwietnia 2020r. Wypełniony dokument można zeskanować lub zrobić zdjęcie i należy wysłać go w formie załącznika.
Jeśli nie mają Państwo możliwości wydruku proszę wypełnić dokument komputerowo i odesłać w formie załącznika, później będziecie zobligowani do podpisów odręcznych. Taka forma została przyjęta ze względu na Państwa bezpieczeństwo, aby nie było potrzeby wychodzenia z domu.

REKRUTACJA DO SZKOŁY

załącznik 1 karta zgłoszenia

załącznik 2 wniosek dla 6 latka

załącznik 3 wniosek spoza obwodu szkoły