Szanowni Państwo!

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

OGŁOSZENIE! Od dnia 5 lutego do dnia 26 lutego 2021r. trwać będzie składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Rędzinach na rok szkolny 2021/2022.

Wnioski do pobrania na stronie zespołu zsp2redziny.pl - w zakładce REKRUTACJA i na stronie Urzędu Gminy Rędziny www.redziny.pl - zapisy do przedszkola lub bezpośrednio do pobrania w sekretariacie zespołu.

Wnioski proszę składać w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Rędzinach ul. Działkowiczów 20.

8 marca zostanie podana do publicznej wiadomości lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

Od 8 do 12 marca rodzice dzieci zakwalifikowanych będą mogli złożyć „Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do wybranego przedszkola”. Potwierdzenie dostępne do pobrania na stronie zespołu w zakładce REKRUTACJA.

Następnie 15 marca zostanie podana do publicznej wiadomości lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do przedszkola.

Wniosek przyjęcia dziecka do Przedszkola 2021-2022   Potwierdzenie woli  do Przedszkola 2021 - 2022

REKRUTACJA DO SZKOŁY

Od dnia 10 lutego do dnia 26 lutego 2021 r. trwać będzie składanie wniosków o przyjęcie do szkoły im. Kazimierza Pułaskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Rędzinach na rok szkolny 2021/2022.

Wnioski do pobrania na stronie zespołu zsp2redziny.pl - w zakładce REKRUTACJA  lub bezpośrednio do pobrania w sekretariacie zespołu.

Od 8 do 16 marca rodzice dzieci zakwalifikowanych będą mogli złożyć „Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do szkoły”.

Potwierdzenie dostępne do pobrania na stronie zespołu w zakładce REKRUTACJA.

załącznik 1 zgłoszenie do kl. I

załącznik 2 wniosek 6 latka