29 maja 2023

Czekoladowe Warsztaty w przedszkolu „Podróż do Krainy Kakao”

Kto z nas nie kocha czekolady? Z tego magicznego składnika przedszkolaki samodzielnie tworzyły swoje łakocie w kształcie czekoladowego Króliczka. Kolejnym, ekscytującym etapem warsztatów było ich przyozdobienie. Uczestnicy mieli do dyspozycji bogaty wybór kolorowych dodatków, m.in. posypki waflowe, posypki cukrowe w różnych wzorach, cukierki w kolorowej polewie, żelki w różnych kształtach i wiele innych. Dzieci dodatkowo poznały tajemniczą historię pierwszego użycia kakao oraz wyruszyły w czekoladową podróż „Od ziarna po tabliczkę”. Podczas warsztatów mogliśmy również skorzystać z dodatkowej atrakcji, jaką była fontanna czekoladowa!!! Było fantastycznie! Zobaczcie, jak świetnie się bawiliśmy!
btr
btrhdr