10 listopada 2022

Święto Niepodległości w przedszkolu

Przedszkolaki przez cały tydzień pogłębiały wiedzę o naszym kraju. Zapoznały się z symbolami Polski i tradycjami, jakie kultywowane są podczas obchodów 11 listopada - dnia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzieci tworzyły "Kodeks Małego Patrioty", wykonały biało-czerwone flagi, odświętne kotyliony oraz kolorowały godło Polski. 10 listopada nasi Mali Patrioci w odświętnych strojach uroczyście odśpiewali Hymn Polski, następnie dzieci przedstawiły program słowno-muzyczny, w którym opowiedziały krótką historię Polski oraz walkę narodu polskiego o wolność. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze tematyczne i śpiewały pieśni patriotyczne, które wprowadziły wszystkich w nastrój zadumy i wzruszenia.
btr
btr
btr
btr
btr
btr
dav
btr
btr
btr
btr
btr
btr
btr
Skip to content