29 października 2022

Wycieczka do ENERGYLANDII

Dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń - taki był 26 października dla uczniów naszej szkoły biorących udział w wycieczce do Energylandii. "Zadra", "Wonder Wheel", "Anakonda", "Formuła" czy "Hyperion" to tylko niektóre z atrakcji, podczas korzystania których mroziło uczestnikom wyprawy krew w żyłach. Rollercoaster'y czy domy strachu mobilizowały wszystkich do pokonywania swojej niepewności i strachu, a przez to do budowania wiary we własne siły i możliwości. Na koniec uczniowie mogli podzielić się ze sobą swoimi odczuciami podczas wspólnych konwersacji przy pysznej pizzy lub zapiekance. W ten oto sposób wyjazd dobiegł końca. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wszyscy szczęśliwie wrócili do domów. Organizatorem tego wydarzenia był p. K. Jabłoński, którego wspierała w roli opiekuna wycieczki p. A. Kopyto.
Skip to content