25 października 2022

Wycieczka Przedszkolaków do Zagrody Maciejówka

25 października przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Zagrody Maciejówka oraz odwiedziły malowniczy park Jurajski Koziołek. Tam miały okazję poznać ciekawe zwierzęta: przyjazne alpaki, kózki i osiołki, z wielką radością głaskały je i karmiły. Podczas edukacyjnej prezentacji zapoznały się z różnymi rodzajami serów oraz zobaczyły miejsce, w którym te sery są przygotowywane. Na warsztatach plastycznych dzieci miały okazję stworzyć piękne, kolorowe pluszaki - Misie Przytulisie. Samodzielnie je wypychały, ozdabiały i ubierały. Następnie wyklejały za pomocą kolorowej bibuły drewniane figurki koziołków. Na zakończenie naszej przygody, po ciepłym posiłku i pysznym kubku kakaa, wyruszyliśmy w drogę powrotną do przedszkola, pełni wrażeń i wesołych wspomnień!
Skip to content