14 października 2022

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2022 r. obchodzono w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej też okazji uczniowie klasy III wraz z wychowawczynią p. A. Ferdyczak oraz uczniowie klasy IV pod opieką p. M. Dydkowskiej – Chłód przygotowali montaże słowno – muzyczne, odpowiednio trzecioklasiści dla klas I-III, a czwartoklasiści dla klas IV-VIII. Zarówno podczas pierwszej, jak i drugiej akademii p. Dyrektor A. Ryś podziękowała nauczycielom oraz pozostałym pracownikom administracji i obsługi za wkład i zaangażowanie jakie wnoszą każdego dnia w rozwój szkoły, jednocześnie wręczyła zasłużonym Nagrody Dyrektora. W dowód swojej wdzięczności uczniowie podarowali „świętującym dziś swoje święto” własnoręcznie wykonane serca oraz kartki z indywidualnymi podziękowaniami. Nauczyciele oraz pozostali pracownicy szkoły skierowali również słowa uznania i podziękowania dla obu Pań Dyrektor – p. A. Ryś i p. D. Łukasik, ofiarując im bukiety kwiatów. Na zakończenie spotkań uczniowie zaśpiewali uroczyste „sto lat” życząc zarazem dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
Skip to content