10 października 2022

Dzień Chłopaka w kl. VI b pod znakiem pizzy i belgijki

Piątkowa godzina wychowawcza w kl. VI b przebiegła pod znakiem świętowania dnia naszych chłopaków. Dziewczęta przygotowały dla kolegów niespodzianki. Dzięki uprzejmości rodziców zamówiły pizzę w trzech smakach, były także napoje i słodkie lizaki. Gwoździem programu okazał się jednak taniec. Dziewczęta postanowiły nauczyć swoich kolegów ostatnio bardzo popularnego tańca tzw. Belgijki . O dziwo chłopcy bardzo chętnie podjęli się tego zadania. Dziewczęta okazały się świetnymi nauczycielkami i choć na początku były trudności z zapamiętaniem układu, wszystkim bardzo spodobał się pomysł, by wyćwiczyć ten taniec do perfekcji. W wesołej atmosferze z zamiarem kolejnego tanecznego spotkania rozstaliśmy się na weekend.
Skip to content