3 października 2022

Certyfikat dla naszych Przedszkolaków za udział w 29. Akcji Sprzątanie Świata – Polska

W imieniu Fundacji Nasza Ziemia przedszkolaki i wychowawcy grup otrzymali podziękowania za udział w tegorocznej Akcji: Dziękujemy, że dołączyliście i podzieliliście się z nami wynikami Waszych akcji w ramach 29. edycji Akcja Sprzątanie Świata – Polska. W tym roku każdy z nas posprzątał kawałek. RAZEM posprzątaliśmy całą Polskę. Już dziś wiemy, że od Helu po Tatry, od wschodu do zachodu, wszędzie – począwszy od wsi i malutkich miasteczek po wielkie aglomeracje miejskie wybrzmiał nasz tegoroczny manifest nieśmiecenia: Wszystkie śmieci są nasze” – te porzucone przez człowieka w naturze i te posprzątane przez człowieka. Innych na naszej Planecie nie ma..... Dziękujemy Wam z całego serca. Z zielonymi pozdrowieniami Fundacja Nasza Ziemia”.  
Skip to content