11 czerwca 2022

Ogólnopolska Akcja PRZYTUL się do DRZEWA w przedszkolu #straznicylasow

Przedszkolaki włączyły się do ogólnopolskiej akcji PRZYTUL się do DRZEWA . Kampania ma na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczula na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru. Dzięki akcji PRZYTUL się do DRZEWA nie tylko pokażemy mądrą postawę leśną, ale i zyskamy coś dla siebie. Dzięki naszej akcji drzewa będą czuły się bezpieczne, a my sprawimy, że takimi małymi krokami jesteśmy w stanie pokazać całej Polsce, że sprzeciwiamy się celowym podpaleniom lasów! Ponadto, drzewa nie będą wobec nas obojętne. Faktem jest, że drzewoterapia, czyli zielona energia drzew ma niesamowity, uspokajający wpływ na nasze zachowanie. My Przedszkolacy kochamy nasze piękne polskie drzewa!!!

btrhdr
btr