2 maja 2022

Uczniowie naszej szkoły na 2 dni przed Koncertem Wiosennym “Sonata”

Ostatnie dwa dni były bardzo intensywne dla uczniów naszej szkoły biorących udział w Koncercie Wiosennym "Sonata", podczas którego zaśpiewają utwór "Rzeka marzeń" pod batutą kompozytora tego utworu, czyli Krzesimira Dębskiego. W czwartek, 28 kwietnia, uczniowie wraz z opiekunami - p. K. Jabłońskim (jednocześnie inicjatorem i organizatorem koncertu) oraz p. A. Kopyto udali się do Przedborza, gdzie oprócz pracy nad jak najlepszym wykonaniem utworu, zapoznali się z ekspozycjami Muzeum Ludowego Ziemi Przedborskiej. Ten dzień zakończyli spacerem nad pobliski zalew i integracją grupy przy pizzy.
29 kwietnia to dzień prób na estradzie radomskiego MDK, gdzie uczniowie przygotowywali się do sobotniego koncertu. Piątkowy wieczór był pełen niezapomnianych wrażeń i przeżyć, gdyż młodzież mogła na żywo zobaczyć Maestro Krzesimira Dębskiego, porozmawiać z nim, zrobić sobie z nim zdjęcia. Z niecierpliwością czekamy na finałowy koncert. Z pewnością relacja z niego pojawi się wkrótce na fanpage'u szkoły.