9 grudnia 2021

Ferie z książką

Ferie świąteczne tuż, tuż… jako że zapowiadają się bardziej domowo niż zazwyczaj, zachęcamy do sięgnięcia po wspaniałą rozrywkę, jaką w świąteczny czas może stanowić lektura książek.
Na grudniowe, długie wieczory, a szczególnie na ten piękny świąteczny czas zapraszamy do naszej biblioteki szkolnej po książki , które pobudzą wyobraźnię i wprowadzą w niezwykły nastrój.
Akcję promują książki wystawione w bibliotece w świątecznym, świerkowo – walizkowym klimacie. Na czym on polega?..., przekonaj się i przyjdź do biblioteki. Zdradzimy tylko tajemnicę , że są to walizki z historią, jedna ma 70 lat, druga 55. Zapraszamy więc, ponieważ czeka tutaj na Was nauczyciel bibliotekarz i wspierające go prześliczne i niezwykle pomocne i uprzejme Mikołajkowe koleżanki z kl. V b, które pomogą Wam w wyborze książki. Mamy mnóstwo ciekawych książek dla klas I–III oraz IV–VIII, tym bardziej, iż w wyniku akcji „Podaruj książkę bibliotece szkolnej” dzięki hojności rodziców i uczniów biblioteka wzbogaciła się o ponad 400 nowych pozycji książkowych.
Jeśli jednak nie wiesz, jaką książkę wypożyczyć na święta. Daj się zaskoczyć. Od poniedziałku 13.12.2021 r. rusza akcja „Wypożycz książkę w ciemno”. Przyjdź do biblioteki, wybierz los i czytaj to, co los Ci podsunął jako gwiazdkową propozycję.
Skip to content