7 grudnia 2021

XVI Wojewódzki Konkurs Plastyczny – Świat Malowany Plasteliną ,,Kolorowe jarmarki”

Po raz kolejny nasze przedszkolaki wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym – Świat Malowany Plasteliną pod hasłem ,,Kolorowe jarmarki”. Konkurs został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Częstochowie oraz Starostwem Powiatowym w Częstochowie. Nasi Mali Artyści z wielkim zaangażowaniem przystąpili do tworzenia własnych dzieł z plasteliny, a efekty zaskoczyły nas wszystkich. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem! Powstały wspaniałe różnobarwne lizaki, kolorowe balony, wiatraczki, pasiaste spódnice, kwiatowe wianuszki i piękne koniki. A wszystko to wykonali nasi wspaniali wychowankowie:
3-LATKI
❤️ Hania Kościelniak
4-LATKI
❤️ Zuzanna Muskała
❤️ Nicola Kamaszewska
❤️ Liliana Wiewióra
❤️ Gabrysia Sojda
❤️ Zosia Polewiak
5-LATKI
❤️ Patrycja Kozak
❤️ Kaja Matuszczak
❤️ Julia Kępińska
❤️ Sandra Błaszczyk
6-LATKI
❤️ Aleksandra Zbirek
❤️ Marysia Kościelniak
❤️ Laura Chruściel
❤️ Lena Papińska
❤️ Jagoda Matuszczak
❤️ Damian Mandziński
Brawa i wielkie Gratulacje dla Wszystkich Uczestników!!!
Skip to content