7 grudnia 2021

I ty możesz zostać Świętym Mikołajem … w ZSP nr 2 w Rędzinach

Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Szkolny w ZSP nr 2 zorganizowały akcję charytatywną wśród uczniów szkoły podstawowej. Chcieliśmy podarować naszym młodszym kolegom z przedszkola paczki mikołajkowe. Akcja trwała przez cały listopad i przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Pułaskiego w Rędzinach pokazali że mają wielkie serca. Udało nam się zebrać zabawki, słodycze oraz artykuły szkolne. Wolontariusze z klasy VIII zawieźli przygotowane paczki mikołajkowe do Przedszkola w Rędzinach – Osiedlu i obdarowali nimi dzieci. Radości było co niemiara. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszej akcji mikołajkowej a szczególnie ich rodzicom oraz wychowawcom klas za zaangażowanie. Brawo uczniowie ZSP 2!!!.
Skip to content