22 listopada 2021

Wizyta funkcjonariusza policji

W dniu dzisiejszym gościliśmy specjalnego gościa – Pana Policjanta,  który wygłosił prelekcję na temat bezpieczeństwa w szkole, w domu i na drodze. Funkcjonariusz policji zwrócił uczniom szczególną uwagę na temat bezpieczeństwa i odpowiedzialnego zachowania w sieci. Uświadomił odbiorców, że każde ich zachowanie, które niezgodne jest z prawem, może spotkać się z odpowiedzialnością karną, nawet w późniejszym okresie, albowiem w sieci nic nie ginie. Wszystkie tematy poruszane przez mundurowego wzbudziły duże zainteresowanie wśród młodzieży, dlatego na zakończenie uczniowie chętnie zadawali nurtujące ich pytania dotyczące prawa karnego i samej pracy w policji. Zapraszamy ponownie i cieszymy się  już na kolejne spotkanie!