13 października 2021

Projekt edukacyjny “Lekcje z emocjami. Jak dbać o swój nastrój?”

1 września 2021 – 19 maja 2022
Nasza szkoła pomaga uczniom rozwinąć samoświadomość i inteligencję emocjonalną! W roku szkolnym 2021/22 kl. Va z wychowawcą p. B. Migoń uczestniczy w ogólnopolskim projekcie Lekcje z emocjami. Jak dbać o swój nastrój, w ramach programu Uniwersytet Dzieci w Klasie, który został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.
W trakcie zajęć nasi uczniowie wezmą udział w aktywnościach, podczas których będą rozpoznawać, oswajać i wyrażać własne emocje. Poznają także strategie radzenia sobie z nimi. Dzięki temu rozwiną empatię, wrażliwość i umiejętność współpracy.
Jesteśmy przekonani, że zajęcia prowadzone z użyciem założeń Metody Pytań i Doświadczeń rozbudzą naturalną ciekawość i kreatywność uczniów.
Skip to content