6 października 2021

Dzień Chłopaka w V b

Dzień Chłopaka w V B był niezwykle atrakcyjny, a to za sprawą rodziców uczniów, którzy sami wystąpili z inicjatywą, iż zorganizują i zasponsorują filmową niespodziankę chłopcom , a przy tym i dziewczynkom z naszej klasy. Wybór rodziców padł na polski film zatytułowany „Czarny Młyn” . Pod opieka wychowawcy uczniowie pojechali do Cinema City w Galerii Jurajskiej. Uczniowie mieli okazje przeżyć prawdziwą przygodę, pełną tajemniczości , złych mocy i magii. Z uwaga śledzili losy bohaterów filmu. Emocji nie brakowało, było dużo śmiechu, trochę strachu ale i wzruszenia, pojawiły się nawet łzy w oczach. Film niósł także przesłanie, że najważniejsza w życiu jest rodzina i miłość oraz, że żaden człowiek, zdrowy, chory , niepełnosprawny nie zasługuje na złe traktowanie, każdy jest niepowtarzalny i potrafi pozytywnie wpływać na życie innych ludzi. Oczywiście rodzice zadbali również o kieszonkowe, wiec nie zabrakło pudełek pełnych popcornu , nachosów, napojów no i nieodłącznego Mc Donalda. Najedzeni i pełni wrażeń uczniowie kl. V b wrócili do domu , by podziękować swoim rodzicom za tak atrakcyjny dzień.
Skip to content