23 września 2021

Dzień Przedszkolaka

Co roku, w całej Polsce najmłodsze dzieci obchodzą swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten szczególny dzień przypada 20 września. W naszym przedszkolu na dzieci czekało tego dnia moc atrakcji!!! Nasze Przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych zabawach, konkursach i grach zespołowych, nie zabrakło również szalonych tańców i super dyskoteki! Nasze przedszkole odwiedził zabawny Klaun, który zaserwował każdemu przepyszną watę cukrową ! Było wesoło i kolorowo. Nie brakowało uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Na zakończenie panie złożyły Wszystkim Przedszkolakom życzenia i wręczyły każdemu odznaki i dyplomy „Super Przedszkolaka”. Dziękujemy mamie Zuzi i Kuby za zorganizowanie wspaniałej atrakcji dla dzieci oraz rodzicom ze wszystkich grup za zaangażowanie w przygotowanie słodkiego poczęstunku🥰🥰 Życzymy Wszystkim Dzieciom, aby uśmiech gościł na Waszych buziach każdego dnia - nie tylko od święta! ♥️♥️♥️
Skip to content