5 września 2021

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

1 września 2021 r. – Data związana z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022 oraz upamiętniająca wybuch II wojny światowej.
Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli ten niezwykły dzień od uczestnictwa we mszy św. w kościele parafialnym pw. Św. Otylii w Rędzinach, po czym udali się do szkoły, gdzie nastąpiło uroczyste otwarcie nowego roku szkolnego. Dyrektor szkoły, p. Agnieszka Ryś, powitała serdecznie wszystkich zebranych, a w szczególności tych najmłodszych uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły oraz ich rodziców. W trakcie inauguracji p. Dyrektor przywitała równie gorąco pozostałych uczniów oraz grono pedagogiczne, w tym nowych jej członków, tj. panią Małgorzatę Dydkowską – Chłód oraz pana Przemysława Błaszczyka. W dalszej części spotkania uczniowie udali się wraz ze swoimi wychowawcami do klas, gdzie indywidualnie zostali zapoznani z własnym planem pracy na ten nadchodzący rok.
Skip to content