27 czerwca 2021

Uroczystość Zakończenia Starszaków

Dnia 23.06.2021 odbyła się Uroczystość Zakończenia Starszaków. Imprezę otworzyła Pani Dyrektor mgr Agnieszka Ryś. Powitała przybyłych gości: Panią Wicedyrektor mgr Dorotę Łukasik, Panią od języka angielskiego mgr Annę Malczewską oraz przyszłą wychowawczynię Panią mgr Bernadettę Józefowską. Dzieci wystawiły bajkę pt. "Czerwony Kapturek". Wzruszeń oraz wspomnień było co niemiara. ❤Pożegnaliśmy 25 przedszkolaków, którzy po wakacjach, rozpoczną edukację w szkole. Zakończyli oni pierwszy etap edukacji – edukacji przedszkolnej i wkroczyli w życie szkolne. Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu, to cenny skarb, który ze sobą zabiorą. To, czego nauczyli się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka, pierwsza ocena ich pracy. To niezatarte wspomnienia ich dzieciństwa . Pani dyrektor i Panie wychowawczynie gratulując i wręczając dyplomy i nagrody życzyły dzieciom powodzenia.🙂 Z piosenką na ustach dzieci pożegnały się z przedszkolem. Wprowadzeni w wakacyjny nastrój życzyliśmy sobie miłego wypoczynku, odwiedzenia ciekawych miejsc i przeżycia fascynujących przygód. 🙂
Skip to content