9 października 2020

Dzień Uśmiechu w Przedszkolu

2 października obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu i Życzliwości. Od samego rana towarzyszył nam świetny humor i uśmiech nie schodził z twarzy. W tym roku Dzień Uśmiechu postanowiliśmy połączyć z produkcją bomby witaminowej, czyli soku warzywno-owocowego, bo jak wszyscy wiemy- zdrowe dziecko to uśmiechnięte dziecko!!! 😊 Z uśmiechami na ustach, przy wesołej muzyce zabraliśmy się za przygotowanie warzyw i owoców, które rano świeżutkie przywiozła nam Maja z grupy 6-latków ze swoim tatą. Wszystko starannie umyliśmy, pokroiliśmy i.. do dzieła😊 Wszyscy bardzo sumiennie pracowali, a efektem był przepyszny sok, który migiem pochłonęliśmy. Proszę, częstujcie się 😊 Również Maluszki po raz pierwszy świętowały Światowy Dzień Uśmiechu. W tym dniu przedszkole zamieniło się w magiczną, pełną szczęścia krainę. Były uśmiechnięte buźki, wesołe zabawy z balonikiem, tańce przy muzyce, zadania sprawnościowe i atrakcyjne nagrody. Wszyscy bawili się wspaniale, bo NAJWAŻNIEJSZY JEST UŚMIECH DZIECKA!!!😍❤️