1 października 2020

Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach I-III

Kolejny raz uczniowie klas I-III obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. Było to widać od samego rana-dzieci miały na sobie same kropki-rodzice wykazali się pomysłowością i inwencją. Były koszulki, sukienki, skarpetki, spodnie, getry, buty ,a nawet krawaty w kropki. Prawdziwa kropkowa rewia mody!
Uczniowie obejrzeli film „The Dot” czyli „Kropka” o małej Vashti, od której wszystko się zaczęło.
W tym dniu pomysły były przeróżne- od ćwiczeń wych-fiz. w kropkach, poprzez wyszukiwanie kropek w klasach, na korytarzu i wreszcie działalność plastyczną. Dzieci zaprezentowały swoje talenty, pobudzając kreatywność, pomysłowość. Wykonywały prace, których tematem była kropka, w wybranej przez siebie technice. Wszystkiemu towarzyszyła radość- bo to była wspaniała zabawa!