20 września 2020

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „ Idź ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa”.

W nowym roku szkolnym dołączyliśmy do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „ Idź ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa”. Dzieci poznały głównego bohatera bajki - Koziołka Matołka oraz dowiedziały się kim był autor Kornel Makuszyński. Wyruszyliśmy z Koziołkiem Matołkiem w piękną podróż do Pacanowa. Wspólnie tworzyliśmy w każdej grupie wiekowej specjalny kącik dla naszego podróżnika. Wędrujemy razem z nim, poznając jego przygody. Czytamy, uczymy się piosenki, którą także wykorzystujemy do wspólnej zabawy. Jednym słowem- Koziołek Matołek na stałe dołączył do grona przedszkolaków i jest naszym nowym Przyjacielem.