18 września 2020

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W PRZEDSZKOLU

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W PRZEDSZKOLU to świetna okazja do rozwijania kreatywności, twórczej odwagi i zabawy dla dzieci. Z tej okazji zorganizowaliśmy dla naszych przedszkolaków wiele ciekawych zabaw i gier, które pozwoliły im odkryć własne talenty, poznać swoje mocne strony, pobudzić wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Maluszki układały z kolorowych kropek kwiatuszki z imionami, porównywały kształty i kolory kropek, za pomocą kredek przemieniały smutne białe kropki w kolorowe i radosne. W nagrodę za super zabawę, każdy Przedszkolaczek otrzymał imienny medal z kolorową kropką! Również nasze starszaki z okazji Dnia Kropki tworzyły wiele kreatywnych, „kropkowanych” i niepowtarzalnych dzieł. Na zakończenie wszystkie przedszkolaki za pomocą kolorowej kredy rozwijały własną fantazję tworząc z kropek własne autorskie obrazy - bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent! Zapraszamy Państwa do galerii prac naszych Małych Artystów.