6 maja 2020

Funkcjonowanie przedszkola

DRODZY RODZICE i OPIEKUNOWIE!
W związku ze znoszeniem kolejnych ograniczeń planowane było uruchamianie działalności naszego przedszkola w zakresie opieki nad dziećmi, zgodnie z wytycznymi MEN, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Podejmowane były niezbędne czynności, by podjąć decyzję w tej sprawie.
Wśród rodziców naszych przedszkolaków nauczyciele przeprowadzili wywiad, z którego wynika, że tylko 2 Rodziców byłoby zainteresowanych przyprowadzeniem dziecka do przedszkola od 06 maja 2020r.
W porozumieniu z organem prowadzącym Rędziny ustalono, że ze względów sanitarnych przedszkole nie będzie otwarte. Czas do otwarcia przedszkola będzie wykorzystany na przygotowanie organizacji pracy placówki zgodnie z rekomendacjami Głównego Inspektora Sanitarnego, MEN i Ministra Zdrowia.
Dla dzieci pozostających w domu, praca edukacyjna online prowadzona za pośrednictwem grupy na Messengera, nadal będzie się odbywała.
Dyrektor przedszkola, prosi rodziców o obserwowanie strony internetowej: zsp2redziny.pl w celu zapoznawania się na bieżąco z umieszczanymi tam informacjami.
 
Dyrektor ZSP nr 2 w Rędzinach
mgr Agnieszka Ryś