3 maja 2020

Zajęcia zdalne “Nasza Planeta – Ziemia” w grupie 5-latków

5-latki bardzo dokładnie omówiły tematykę związaną z ochroną naszej Planety- Ziemi. Pięknie segregowały śmieci do odpowiednich pojemników, wykonywały eksperymenty, które pokazywały, jak zanieczyszczona gleba wpływa na żyjące roślinki. Za pomocą puchnących farb malowały swoją Planetę - Ziemię. Uczyły się wielu ekologicznych wierszyków i piosenek. Stworzyły własne recyklingowe, ekologiczne doniczki z butelek plastikowych. Twórcze zabawy pozwoliły na rozwijanie zdolności manualnych, ale również na obserwację wielu ciekawych przyrodniczych zjawisk. Dzieciaki nie zapomniały również o zabawie. Tworzyły kreatywne stworki z klocków, tańczyły, rozwijały swoje zainteresowania. Jednym słowem bardzo ciężko pracowały. Zdjęcia poniżej pokazują, jak świetnie przebiega praca zdalna ?