3 maja 2020

TWÓRCZE INSPIRACJE 6-LATKÓW

Dzień Książki pod hasłem „Książka Moim Przyjacielem” stał się inspiracją dla naszych 6-latków do twórczych działań i dzielenia się wrażeniami na temat ulubionych książek, czytanych w gronie rodzinnym. Czytają nie tylko rodzice czy starsze rodzeństwo, ale sami nasi wychowankowie-jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Dzięki takim chwilom książka staje się wspaniałą przygodą, przyjemnością i wspólną zabawą. W minionym tygodniu dzieci tworzyły również własne opowiadania, piosenki i teatrzyki kukiełkowe, w których odgrywały główne role. W ten sposób rozwijały swoje pasje i zamieniały się w małych muzyków, autorów bajek i znakomitych aktorów. Filmiki z własnych przedstawień oraz nagrane piosenki dedykowali swoim Paniom, a przede wszystkim kolegom i koleżankom za którymi bardzo tęsknią! Wspaniały pomysł. BRAWO 6-latki!!!❤️?