22 lutego 2020

Spotkanie z Babcią i Dziadkiem w kl. III a

12 lutego uczniowie klasy 3a gościli w swojej klasie Babcie i Dziadków. Spotkanie przebiegało w bardzo uroczystej, wzruszającej i sentymentalnej atmosferze. Uczniowie recytując wiersze, śpiewając piosenki, czytając napisane własnoręcznie wypracowania o swoich Babciach i Dziadkach pragnęli pokazać jak bardzo kochają swoich "dziadków", okazać im szacunek, powiedzieć, że zajmują ważne miejsce w ich życiu. Wesołym momentem spotkania był Wywiad z Babcią i Dziadkiem. Uczniowie zadawali pytania dotyczące młodości, lat szkolnych, ulubionych zabaw i zajęć naszych gości. Prezenty - portrety Babci i Dziadka wykonane przez wnuków, wspólne oglądanie zdjęć z różnych klasowych uroczystości i zajęć zachęciły do rozmów, wspomnień, opowieści. O słodką oprawę uroczystości zadbały mamy uczniów.