10 lutego 2020

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

Dziś Wasze Święto - Życzenia dla Babci i Dziadka „Kocham mocno Babcię, Dziadka, To nie żarty moi mili. Dzisiaj im życzenia składam, By sto latek jeszcze żyli.” Dnia 9 stycznia odbyła się w naszym przedszkolu bardzo ważna uroczystość – Dzień Babci i Dziadka. Wszystkie przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały na ten dzień. Były łzy wzruszenia i radości, życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i oczywiście głośne 100 lat dla Naszych Kochanych Dziadków. Następnie pani Dyrektor zaprosiła wszystkich Gości na słodki poczęstunek – przepyszne ciasta przygotowane przez Naszych Kochanych Rodziców. Wnuczkowie wręczyli piękne upominki, dodając do nich moc buziaków i uścisków. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.