9 stycznia 2020

NASZE PRZEDSZKOLE POMAGA!

POMAGAMY!!!💕💕💕 W okresie świątecznym pamiętamy również o innych. Corocznie w naszym przedszkolu organizujemy akcje charytatywne i wspólne przedsięwzięcia na rzecz potrzebujących osób. Organizowaliśmy zbiórkę darów dla dzieci z Domu Dziecka w Chorzenicach, wspomagaliśmy Polaków na Kresach, zorganizowaliśmy Kiermasz Bożonarodzeniowy, prowadzimy akcję Góra Grosza oraz zbiórkę nakrętek, aby wspierać dzieci w trudnej sytuacji. W ten sposób pokazujemy najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Każda pomoc to wspaniały gest, pokazujący, że nie jesteśmy sami i zawsze znajdziemy DOBRYCH LUDZI, niosących bezinteresowną pomoc. To dzięki WAM pomagamy! DZIĘKUJEMY!!!