9 stycznia 2020

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

17 grudnia nasze przedszkolaki przygotowały dla rodziców wspaniałe przedstawienie bożonarodzeniowe pt.„Do Betlejem”. Efektowne dekoracje, piękne stroje, anielskie tańce, wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Nie zabrakło oczywiście stajenki i Trzech Króli, pastuszków, mieszkańców i dobrego Starca. Była Św. Maryja Panna i św. Józef oraz malutki Jezusek na sianeczku. Dzieci z przejęciem odgrywały własne role, śpiewały kolędy i pastorałki. Dźwięki dzwoneczków i lecące z nieba płatki śniegu sprawiły, że atmosfera zrobiła się jeszcze bardziej świąteczna. Na zakończenie Pani Wicedyrektor Dorota Łukasik podziękowała dzieciom i nauczycielom za piękną uroczystość i życzyła wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodzinnym. „Świętami żyje każdy dom, już przystrojony każdy kąt. A w sercach radość tak niezwykła Życzymy Wam Wesołych Świąt!”