19 grudnia 2019

JASEŁKA GMINNE 2019

,,Kolęduje Tobie moje serce” Dnia 18 grudnia 2019 roku byliśmy organizatorami tegorocznych gminnych jasełek, w których przygotowania włączyła się cała społeczność szkolna ZSP nr 2 w Rędzinach: nauczyciele, pracownicy, uczniowie oraz rodzice. W niezwykłej scenerii Betlejem pani dyrektor Agnieszka Ryś – gospodarz imprezy, zaprosiła zebranych gości: władze Gminy Rędziny, przedstawicieli jednostek organizacyjnych naszej gminy, sołtysów, dyrektorów szkół, emerytowanych nauczycieli, rodziców, dziadków i naszych absolwentów do obejrzenia widowiska bożonarodzeniowego: ,,Kolęduje Tobie moje serce”. W spektaklu udział wzięli uczniowie kl. I-VIII, przedszkolaki oraz zaproszony chór parafialny pod batutą Michała Żużewicza. Występy uczniów wzbudziły wiele pozytywnych emocji i zostały ciepło przyjęte przez publiczność. Tematyka przedstawienia nawiązywała do poszukiwania tego, co w życiu najważniejsze, czyli miłości. Całość dopełniły pięknie wyśpiewane kolędy w różnym stylu. Dziękujemy gościom za liczne przybycie, wszystkie przygotowane miejsca przy nastrojowych stołach ze słodkim poczęstunkiem były zajęte. Wspólnie rozpoczęliśmy bożonarodzeniowe świętowanie.