16 grudnia 2019

Wycieczka przedszkolaków do Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie na bajkę “Trzy Świnki”

Nasze przedszkolaki obejrzały w Teatrze im. A. Mickiewicza w Częstochowie bajkę muzyczną pt. „Trzy Świnki”. Niektóre dzieci po raz pierwszy zetknęły się z prawdziwym teatrem, sceną i aktorami. Zachwyciły nas piękne dekoracje, oryginalne stroje aktorów i efekty dźwiękowe. Bajka opowiadała o Świnkach, które zachorowały na ... nudę. Ale my nie nudziliśmy się!!! Podczas przedstawienia było wiele zabawnych sytuacji, oprócz głównych bohaterów poznaliśmy również inne wesołe zwierzątka: Gąskę, Owieczkę i Kurkę, a nawet Krówkę przebraną za Smoka. Było dużo śmiechu, wesołych zabaw z aktorami, wspólnych piosenek, no i oczywiście nie zabrakło wielkich braw na zakończenie spektaklu. Już czekamy na następne bajki!