16 grudnia 2019

Warsztaty plastyczne – “Zróbmy to razem’ w Przedszkolu

26 listopada, już trzeci raz w naszym przedszkolu, odbyły się świąteczne warsztaty plastyczne - "Zróbmy to razem''. Dzieci wspólnie ze swoimi rodzicami wykonywały przepiękne ozdoby świąteczne. Inwencja twórcza rodziców i dzieci naprawdę do pozazdroszczenia!!! Były robione przepiękne wianki, ozdóbki na choinki, bombki, gwiazdki, bałwanki i wiele innych ...Wykonane ''cudeńka'' wiszą na czarodziejskim drzewku w szatni przedszkolnej, a także są ozdobą naszego korytarza. Dziękujemy rodzicom za przyniesione materiały do wyprodukowania prac, za czas poświęcony na ich tworzenie wspólnie ze swoimi dziećmi. Było wesoło, kolorowo i coraz bliżej Świąt!!! A jak świetnie wszyscy się bawiliśmy, można obejrzeć na zdjęciach.