16 grudnia 2019

II Powiatowy Konkurs Ornitologiczny dla uczniów Szkół Podstawowych i Przedszkoli

Nasze Przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Znamy ptaki Polski” zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mykanowie oraz Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych w Częstochowie. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy na temat ptaków oraz rozwijanie zainteresowań ornitologicznych. Prace plastyczne naszych wychowanków wykonane zostały różnymi technikami, wyróżniały się one oryginalnością i ciekawą inwencją twórczą. Do konkursu w kategorii grupy przedszkolne zakwalifikowała się praca Mai Bałazy i Mileny Gaudy z grupy 5-letniej, w kategorii zerówka: praca Marcela Dubiaka, Julii Bajerskiej, Igi Kondrowskiej, Antosi Czernik i Kingi Kiwak. W kategorii przedszkole grupa młodsza - praca Leo Kurasa oraz Żanetki Michalak, która została doceniona przez komisję konkursową i otrzymała wyróżnienie. Życzymy dalszych sukcesów!!!