7 grudnia 2019

LAUREACI XIV POWIATOWEGO KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO “ANIOŁY I PIERNIKI”

8 grudnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród w XIV Powiatowym Konkursie Bożonarodzeniowym „Anioły i pierniki" organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach. Komisja konkursowa przeanalizowała 591 szt. aniołów z masy solnej oraz 197 prac piernikowych i nagrodziła uczestników w pięciu kategoriach wiekowych. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie ZSP nr 2 w Rędzinach, którym serdecznie gratulujemy wygranej i inwencji twórczej. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców w poszczególnych formach i kategoriach: *FORMA - Anioły z masy solnej KATEGORIA - SZKOŁA PODSTAWOWA I ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE   KLASY 0-3 2 miejsce- Bartosz Benduch kl. III a 3 miejsce- Adrianna Kopyto kl. III a KATEGORIA - SZKOŁA PODSTAWOWA   KLASY 4-6: 1. miejsce - Blanka Gawron kl. VI KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA   KLASY 7-8: 3. miejsce - Oliwia Góral kl. VIII                                                  *FORMA – Pierniki: KATEGORIA - SZKOŁA PODSTAWOWA   KLASY 7-8: 1. miejsce - Maciej Waligórski kl. VII 3. miejsce - Kinga Mirowska i Oliwia Kostrzewska kl. VIII