25 listopada 2019

Święto Pluszowego Misia w Przedszkolu

„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” 25 listopada w naszym przedszkolu królowała najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. W przedszkolu jak co roku Święto Pluszowego Misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Tego dnia każde dziecko przynosi do przedszkola swojego najmilszego misia. Atrakcjami tego święta były prezentacje misiów, każdy przedszkolak opowiedział kilka słów o swoim towarzyszu, odbyły się także Misiowe Tańce. Radość i zabawa z pluszowymi gośćmi nie miała końca, a do tego kosztowaliśmy smakowitych przekąsek, bo przecież Misie lubią małe co nieco!