8 listopada 2019

Gminny Konkurs Plastyczny pt.„Rędziny-Moja Mała Ojczyzna” w Przedszkolu

Na przełomie października i listopada nasze przedszkole zorganizowało dla wszystkich przedszkolaków z terenu całej gminy konkurs o charakterze patriotycznym pt.„Rędziny-Moja Mała Ojczyzna”. Celem konkursu było rozbudzanie postaw patriotycznych wśród przedszkolaków poprzez rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz ukazanie młodemu pokoleniu wartości historycznych, ich miejsca pochodzenia, piękna swojego regionu, najbliższej miejscowości. Przedszkolaki wykonały piękne prace, a wybór zwycięzców był bardzo trudny. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!!! Oto lista zwycięzców: KATEGORIA 3-LATKI I miejsce - Kornel Sikorski, Marysia Wojciechowska II miejsce – Natalia Całus, Julia Lewińska KATEGORIA 4-LATKI I miejsce - Zuzia Ratoń, Nikola Gieroń II miejsce - Kornelia Ciecierska, Wiktoria Włochowicz KATEGORIA 5-LATKI I miejsce – Martynka Borkowska, Lena Kuliś II miejsce – Natalia Nowak, Alan Kozak KATEGORIA 6-LATKI I miejsce – Antosia Czernik, Alicja Koza II miejsce – Wiktoria Knapik, Alicja Pietrzykowska, Karolina Lesiakowska Nagrody, dyplomy i podziękowania zostaną dostarczone bezpośrednio do placówek uczestników konkursu. Jeszcze raz Wielkie Gratulacje!!!