23 października 2019

WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW DO ŻAREK

Naszym przedszkolakom w środę 22.10.2019 roku dostarczyliśmy dużo wspaniałych atrakcji. Były te na słodko i te na ostro. W manufakturze słodyczy Hokus Pokuss czarowaliśmy kolorowe lizaki, które samodzielnie przygotowały dzieci z różnobarwnej masy cukierniczej. Na zakończenie twórczych warsztatów każde dziecko zabrało swojego lizaczka do domu w prezencie. Poznaliśmy nie tylko tajniki pracy cukiernika, ale również zawód profesjonalnego kucharza w Restauracji Przystań Leśniów. Podczas warsztatów Pizzy tworzyliśmy własną mnipizzę z wybranych przez siebie składników. Wspólna degustacja cieszyła najbardziej naszych Małych Kucharzy. Brawo Wy!!! Podczas podróży autokarami podziwialiśmy piękne krajobrazy naszej Małej Ojczyzny – ruiny zamku w Olsztynie, zabytkowe klasztory, a wszystko w otoczeniu pięknej jesiennej przyrody. Aura nam dopisała a humory jeszcze bardziej. Z uśmiechem i piosenką na ustach wracaliśmy szczęśliwi i bezpieczni do przedszkola. Takiej wycieczki na długo nie zapomną nasze przedszkolaki!!!