23 października 2019

WYCIECZKA KLASY VIII DO ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO JAGODA W GNASZYNIE

W dniu 16.10.2019 uczniowie klasy 8 naszej szkoły w ramach edukacji zawodowej doradztwa zawodowego pod opieką wychowawcy Anny Malczewskiej wzięli udział w wycieczce do zakładu produkcyjnego Jagoda w Gnaszynie. Celem wizyty było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem dużej firmy, uzyskanie wiedzy z zakresu oczekiwań i wymagań pracodawców na konkretne stanowiska pracy, a także zdobycie ogólnej wiedzy na temat produkcji komponentów obuwniczych. Uczniowie poznali kolejne etapy produkcji, organizację pracy w biurze i specyfikę poszczególnych działów. Zwiedziliśmy dwa zakłady produkcyjne z nowoczesnym parkiem maszyn. Bardzo dziękujemy Panu Rafałowi Zalewskiemu, który zapoznał nas z działalnością firmy oraz wszystkim pracownikom, którzy zechcieli podzielić się z nami swoją wiedzą na temat wykonywanej przez siebie pracy.
Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją