21 października 2019

SPOTKANIE UCZNIÓW KLAS VI-VII Z PANIĄ MAŁGORZATĄ GRUSZEWSKĄ

„Trzeba mieć ogromne serce, żeby kształtować młode umysły” 16 października kl. VII wraz z wychowawcą gościła Panią mgr Małgorzatę Gruszewską – emerytowaną dyrektor SP im. K. Pułaskiego w Rędzinach. Było to bardzo ciekawe i miłe spotkanie, w którego czasie uczniowie kl. VII i VI mieli okazję poznać tajniki pracy dyrektora, zadać pytania na interesujące ich kwestie dotyczące funkcjonowania oświaty dawniej i dziś. Z zainteresowaniem słuchali wspomnień z początków pracy naszego Gościa. Poznali również cenne rady i wskazówki przydatne dla przyszłych adeptów tego pięknego, ale jakże trudnego i odpowiedzialnego zawodu. Na zakończenie spotkania młodzież wraz z wychowawcą – panią Iwoną Dudek podziękowała Pani dyrektor za przyjęcie zaproszenia i wyraziła nadzieję na kolejne spotkania. „Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję spotkać się z Panią Dyrektor i równie ciekawie i przyjemnie spędzić wspólnie czas, rozmawiając na tematy związane z edukacją i zawodem nauczyciela”.