21 października 2019

ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

ŚLUBUJĘ BYĆ DOBRYM POLAKIEM „Jestem małym Polakiem Kocham swoją Ojczyznę Pragnę dbać o dobre imię klasy i szkoły Przyrzekam być dobrym kolegą Przyrzekam być przyjacielem zwierząt i roślin Będę starał się swoją nauką i zachowaniem Sprawiać radość rodzicom i nauczycielom Ślubuję!” – takimi słowami ślubowali pierwszoklasiści w ZSP nr 2 w Rędzinach. Dnia 18.10.2019r. klasa pierwsza została przyjęta w poczet uczniów naszej szkoły. Dyrektor szkoły Agnieszka Ryś dokonała aktu pasowania ogromnym pamiątkowym ołówkiem. Uczniowie na dowód tego otrzymali szkolne legitymacje oraz pamiątkowe dyplomy. Wszystko to odbyło się w obecności zaproszonych gości oraz pod okiem wychowawcy Małgorzaty Dziuby. Były gratulacje i prezenty od wójta gminy p. Pawła Militowskiego, radnych gminy Lidii Warwasińskiej i Sabiny Pożarlik, Rady Rodziców, rodziców uczniów klasy I i kolegów z kl.2. W programie artystycznym każdy pierwszoklasista zaprezentował swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Uczniowie z radością będą wspominać ten dzień i jeszcze nie raz zaśpiewają „Witaj nasza dobra szkoło….”