16 października 2019

DZIEŃ NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU

„To Ona, czujna, cierpliwa, z troską serdeczną i szczerą czuwa nad piórem i ręką, nad twoja pierwszą literą.” We wtorek 15 października odbyło się w naszym przedszkolu bardzo ważne święto - Dzień Nauczyciela. Dzieci dziękowały swoim wychowawcom za trud włożony w edukację i wychowanie. Każdy pięknie się zaprezentował i życzył swoim kochanym Paniom oraz całemu personelowi przedszkola dużo szczęścia i zdrowia. Ten dzień był dla nas szczególny, ponieważ żegnaliśmy naszą Kochaną Panią Marzannę Jędrzejczyk-Pakułę. Polały się łzy, bo jest nam smutno gdy ktoś odchodzi. Na szczęście Pani Marzenka obiecała nam, że odwiedzi nas nie raz. Pani Dyrektor oraz Pani Małgosia i Pani Ula w imieniu Nauczycieli, całego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i Rodziców podziękowały Pani Marzence za te lata spędzone z nami, za wkład włożony w rozwój przedszkola, za bycie bardzo ciepłą, serdeczną i pomocną Osobą. Były słodkie poczęstunki dla wszystkich, dużo radości, tańców, śmiechu oraz łez. Krótko! W tym roku obchodziliśmy bardzo hucznie Dzień Nauczyciela!