14 października 2019

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Akademię rozpoczęła p. Dyrektor Agnieszka Ryś, zwracając się do nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji i obsługi: „Trudno znaleźć słowa, które byłyby dość piękne, aby podziękować Wam za waszą pracę, poświęcenie, za serce i miłość, bo to dzięki Waszej pracy nasza szkoła jest wyjątkowa. Niech się spełnią Wasze marzenia dotyczące życia osobistego i zawodowego …” Życzenia i podziękowania nauczyciele otrzymali również od przedstawicieli Rady Rodziców oraz uczniów. Miłą niespodzianką dla Dyrekcji były podziękowania w formie kwiatów od przedstawicieli pracowników szkoły. Następnie zabrali głos uczniowie klasy III b i VI, którzy pod okiem wychowawców przygotowali swoje wystąpienie. W zabawny i humorystyczny sposób przedstawili życie szkolne od strony uczniów i nauczycieli, co wywołało uśmiech na twarzach zgromadzonych. Całość dopełniła oprawa muzyczna naszych uzdolnionych uczniów.