15 listopada 2018

,,Kto ty jesteś? Polak mały’’

13 listopada 2018 r. w naszym Przedszkolu grupa 5 i 6- latków przygotowała uroczystą inscenizację z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny. W ustach kolejnego pokolenia uroczyście zabrzmiały słowa tak bardzo znane, lecz wymowne: ,,Kto ty jesteś? Polak mały’’. Recytatorskie i wokalne umiejętności przedszkolaków nagrodzone zostały gromkimi brawami. Zabrzmiał też hymn Polski. Na uroczystość przygotowaną przez dzieci 5 i 6 letnie przybyli koledzy i koleżanki z przedszkola oraz zaproszeni goście: uczniowie szkoły podstawowej. Z pewnością ta uroczystość zapadnie wszystkim zaproszonym gościom głęboko w pamięci.