12 listopada 2018

KWIATY DLA NIEPODLEGŁEJ

KWIATY DLA NIEPODLEGŁEJ - dnia 7.11.2018r odbyło się rozstrzygnięcie Szkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego przez nauczyciela plastyki. Tematem prac konkursowych były kwiaty, które uczniowie chcieliby podarować naszej Ojczyźnie w 100-lecie odzyskania Niepodległości. Prace oceniane były w dwóch kategoriach pierwsza to klasy IV-V oraz druga to klasy od VI do III- gim. Do oceny prac powołane zostało jury pod opieką Pani dyrektor Agnieszki Ryś w składzie: p.Patrycja Palacz, p. Bożena Migoń, p. Edyta Palacz. Przy ocenie prac jury brało pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania, estetykę, ciekawą formę przedstawienia tematu oraz technikę wykonania . Po burzliwych dyskusjach i obradach jury ostatecznie wyłoniło następujących laureatów i przyznało wyróżnienia. Kategoria I: klasy IV-V I miejsce – Wiktoria Brzóska kl. V II miejsce – Amelia Majczak kl. V Dominik Pabich kl. V III miejsce- Iga Polak kl.IVb, Blanka Gawron kl. V Wyróżnienia: Dominika Sobieraj, Karol Wyrazik z kl.V
Kategoria II: klasy VI do III Gimnazjum I miejsce- Nicola Żurawiecka kl. VII Natalia Jaruga kl.VI II miejsce- Joanna Gawron kl. IIIb gimnazjum Aleksandra Borkowska kl.VI III miejsce- Julia Polak kl.VI Julia Leszczyna kl. IIIa gimnazjum Wyróżnienia: Paweł Płuska, Milena Gawron z kl. VI, Patrycja Rybak kl. VI