22 października 2018

DZIEŃ PAPIESKI

Z okazji corocznie obchodzonego 16 października Dnia Papieskiego, będącego dniem wdzięczności, łączności duchowej z Ojcem Świętym, Janem Pawłem II i promocją jego nauczania, ks. Piotr Sowa wraz z uczniami naszej szkoły przygotował uroczysty apel. W swoim wystąpieniu uczniowie przypomnieli nam wiele faktów z życia Jana Pawła II, działalności, śpiewali pieśni związane z jego osobą. Występ był pełen powagi i zadumy. Przy tej okazji warto przypomnieć, iż posiadamy relikwię Jana Pawła II podarowaną przez ks.generała Stanisława Rospondka, którą jest fragment sutanny Ojca Świętego. Na zakończenie ks. Piotr Sowa obdarował każdego pysznymi ciasteczkami, aby przypomnieć nam o ulubionych papieskich kremówkach.