20 października 2018

Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie z pisarką dr Elżbietą Zubrzycką Dzięki współpracy z Biblioteką Dzieci i Młodzieży w Częstochowie16 października siódmo- i ósmoklasiści mieli możliwość spotkania z dr Elżbietą Zubrzycką – założycielką Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego. Autorka wielu poczytnych książek specjalizuje się w publikacjach z dziedziny psychologii, pedagogiki i innych nauk społecznych. E. Zubrzycka - dr psychologii, wiele lat wykładała psychologię na Uniwersytecie Gdańskim i pracowała terapeutycznie z dziećmi. Jest autorką ponad 20 książek dla dzieci, które pomagają rodzicom w wychowaniu, a małym czytelnikom w radosnym rozwoju i przygotowaniu do radzenia sobie w ich codziennym życiu. Na spotkaniu autorka zaprezentowała m. In. książki "Powiedz komuś" , „Dobre i złe przyjaźnie” oraz „Dobre i złe sekrety”. Nasi uczniowie mieli możliwość poznania specyfiki jej pracy oraz uzyskania odpowiedzi na pytania nurtujące nastolatków. Spotkanie przebiegało w miłej, pełnej zrozumienia atmosferze.