27 września 2018

Wycieczka klas czwartych

Dnia 26 września klasy czwarte wraz z wychowawczyniami: p. Beatą Stanisławską – IV a i p. Dorotą Łukasik – IVb, w ramach wzajemnej integracji oraz zajęć plastycznych, uczestniczyły w wycieczce do Osikowej Doliny. Wyjazd zorganizowała p. Patrycja Palacz- nauczyciel plastyki, pełen pasji do swojego przedmiotu. Na wycieczkę zabrała również swoich podopiecznych z koła plastycznego. Zajęcia prowadzone były w formie warsztatów z pokazaniem możliwości wykorzystania naturalnych surowców pochodzących z osikowego drewna. To wyjątkowe połączenie edukacji tradycji, rękodzieła i ekologii, którego nie spotyka się nigdzie indziej. Uczniowie samodzielnie wykonali osikowe pamiątki. Po wytrwałej pracy był czas na pieczoną kiełbaskę i wspólne zabawy w ogrodzie. Humory wszystkim dopisywały, zabraliśmy ze sobą niezapomniane wrażenia i pozytywną energię.