14 września 2018

Laurka dla mojej Ojczyzny

Konkurs plastyczny dla dzieci przedszkolnych Laurka dla mojej Ojczyzny Konkurs zorganizowany został we wrześniu w grupie dzieci 6-letnich w ramach projektu Nie chciejcie Ojczyzny, która Was nic nie kosztuje. Celem konkursu jest kształtowanie postaw patriotycznych u dzieci przedszkolnych poprzez rozwijanie możliwości twórczych i wrażliwości artystycznej najmłodszych. W I-etapie przedszkolnym dzieci 6-letnie wykonały samodzielnie oryginalne laurki dla uczczenia stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Do II etapu – finałowego, który przeprowadzony zostanie w Kuratorium Oświaty w Częstochowie, zakwalifikowały się dwie prace naszych wychowanków: Leny Wawrzyniak i Pawła Błaszczyka. Gratulujemy!